Avon Сервіс
Avon Сервіс
Система знижок
Тепер сервісний сайт доступний на твоїй персональній сторінці!
Шукай у головному меню вкладку «Сервіс», та переходь на оновлену версію сайту.
Поточний сайт буде підтримуватись до 18 червня включно, після чого буде закритий.
Перейти на оновлену версію.

СИСТЕМА ЗНИЖОК В ПЕРІОД КАМПАНІЙ 08-09/2020
Використовуй всі привілеї Компанії.

Розміщуйте замовлення на будь яку суму за цінами Каталогу дві Кампанії поспіль та отримуй +5% спеціальної знижки вже на замовлення в другій Кампанії, в залежності від його суми.
Спеціальна знижка

Накопичувальна знижка

СИСТЕМА ЗНИЖОК
Використовуй всі привілегії Компанії. Отримуй додаткову знижку!

Отримати додаткову знижку легко:

  • Розміщуйте замовлення на суму від 600 грн за цінами Каталогу дві Кампанії поспіль та отримуй +5% спеціальної знижки вже на замовлення в другій Компанії.
  • Отримуйте знижку вже в другій Кампанії 30%, в залежності від суми замовлення.

Більш детально читайте тут.

1) Для ПОСП районів (43, 45, 81-85) зміни починають діяти з Кампанії 05/2020 (з 07.02.2020).
2) Знижка на продукцію з Каталогу залежить від суми замовлення за цінами Каталогу. Надається по всій території України, крім тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та АР Крим. Знижка надається доки ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн» не повідомить про її припинення.
3) Спеціальна знижка на продукцію надається по всій території України, крім тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та АР Крим, Представникам, які розмістили замовлення 2 Кампанії поспіль, на суму від 600 грн за цінами Каталогу кожне. Знижка буде надана вже на замовлення в 2-й Кампанії. Знижка надається доки ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн» не повідомить про її припинення.

До суми замовлення враховується:
  • Вся продукція з каталогу;
  • Продукція "Рожева стрічка";
  • Продукція з Лого-флаєру;
  • Іміджева продукція без знижки Покупця;
  • Набір-новинка для Координаторів;
  • Продукція з флаєра "Розпродаж";
  • Товари з секції "Розпродаж" на Інтернет-сторінці;
  • Продукція, якої тимчасово немає на складі.

Зверніть увагу!

Продукція, зазначена при розміщенні замовлення сірим кольором світлофору, не входить в суму продаж та не впливає на розрахунок знижки.

Активний Представник – Представник, який розмістив замовлення в Кампанії і розмір його чистого продажу більший, ніж розмір повернень Товару щодо якого обчислюється чистий продаж в тій же Кампанії. Отже, щоб бути Активним Представником Ваш загальний чистий продаж в Кампанію повинен бути більше нуля. Під чистим продажем мається на увазі - загальна сума замовлень Товару за цінами рахунку-фактури, за вирахуванням ПДВ, сум повернень за цінами відповідних рахунків-фактур, сум оплати за обробку замовлень та обробку повернення, сум оплати за користування послугою «Avon Mobile», сум оплати за позапланову доставку замовлень, а також вартості бізнес-інструментів прямого продажу (каталоги, листівки, продукція, що проінвойсована автоматично, та інше).